Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik ilkeleri elektroniksigaravadisi.com tarafından, sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Sistemimizin var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile şifrelenmektedir.

Sizden alınana kişisel bilgiler (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb) kesinlikle 3.şahış veya kuruluşlarla paylaşılmaz.Üye olurken kullandığınız tüm bilgiler sizin kontrolünüzdedir sadece siz ulaşabilir ve değiştirebilirsiniz ya da bunları Müşteri Hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

Siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz,site veritabanında kesinlikle tutulmamaktadır.Kredi kartı bilgileriniz, kullandığınız bankanın teknik alt yapısına uygun olarak çalışmakta olup,https alanından güvenle bankaya aktırılır. T.C. Kanun ve Yönetmeliklerine, genel ahlak ve toplumsal kurallarımıza aykırı bir şekilde kullanmamayı, hukuki işlemler haricinde 3. kişilerle paylaşmamayı taahhüt ederiz. ElektronikSigaraVadisi.com kredi kartı bilgilerinizi kesinlike göremez.

Sistemimizden istediğiniz zaman üyeliğinizi silebilirsiniz.Bu gibi iptal durumlarında, veritabanımızda bulunan size ait bütün bilgiler (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb..) silinmektedir.